+90 224 441 48 00

Kurumsal

Şirketimiz “ WİLLGLASS " otocam sektöründe yaptığı yaptığı ihracat ve iç pazarı satışlarıyla kendini kanıtlamış deneyimli bir şirkettir.

Uzmanlaşmış kadrosu ile dünyanın en gelişmiş teknolojilerine sahip makine ve ekipmanlarını kullanan , bünyesinde tüm kalite sertifikalarını bulunduran , ar-ge ye büyük yatırım yapan ve geleceğini planlayan ileri görüşlü bir kuruluştur.

WİLLGLASS OTO CAMLARI toplam 4000 bin m2 kapalı alan ve 60 çalışan personeli ile Temperli otobüs camları, otomobil camları, düz temper, bombeli temper, denizcilik sektörüne yönelik gemi ve yat camları, traktör ve tarımsal amaçlı araç camları, genel inşaat, altyapı ve madencilik sektörlerinde kullanılan iş makinası camları, raylı sistem araç camları, inşaat sektörü ile ilgili dış cephe, asansör ve vitrin camları, ayrıca müşterilerimize özel her tip bombeli, temperli camların üretimini yapmaktadır. Yapılan üretimin %50'si ihraç edilmektedir Firmamız yukarıda bahsi geçen faaliyet alanları ile ilgili temperli camların üretim, satış hizmetlerine ilişkin aşağıda belirtilen belge ve sertifikalara sahiptir. ;

Belgelerimiz
• ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi(BSI Group Eurasia Belgelendirme Hizmetleri)
• ECE R43 E17 (VTT Finlandiya) homologasyon belgesi.